Телеком со изненадување за своите корисници: Освојте нов телефон

Сите корисници во мрежата на Телеком имаат можност да учествуваат во наградната игра за еден од трите смартфони кои се доделуваат месечно.

 

„Преземете ја Telekom MK апликацијата, најавете се и платете ги вашите сметки брзо и едноставно за да заштедите од скапоценото време. Не заборавајте дека со самата најава, веќе сте во игра за еден од трите смартфони за овој месец! “ – најавуваат од Телеком.

 

Апликацијата може да ја преземете тука

Google Play: http://bit.do/en6zW
App Store: http://bit.do/en6zA

 

 

 

28.06.2018 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега