ВИДЕО: Клипот кој руши рекорди на YouTube - погледнете го првото јавно геј запросување

Мислејќи дека му помага на цимерот да земе осветлување за забава, Дастин влегол во продавница во Солт Лејк Сити. Но, наместо да пазари, таму доживеал изненадување кое ќе го памти цел живот - Флеш моб од неговите пријатели и роднини на песната Somebody Loves you од Betty Who и запросување!

Погледнете го првото јавно геј запросување кое ги сруши рекордите на гледаност наYoutube…

16.09.2013 - 09:33

најчитано сега