ФОТО: Новиот имиџ на Ким Кардашиан

Црнокосата убавица Ким Кардашиан откако стана мајка се почесто се труди да направи промена на своето тело, а и на целокупниот изглед.

Познатата старлета овој пат направи поголема промена на својот изглед и зачекори во светот на русокосите.

12.09.2013 - 13:06

најчитано сега