Еве кој е човекот што загина во превртениот џип пред Кочани

Дваесет и осум годишниот Благој Едровски од Кочани е лицето кое попладнево го загуби животот во сообраќајна несреќа кај кочанско Полаки јавува Курир

 

Несреќата се случи денеска во 17. 15 часот кога автомобил џип со странски регистерски таблички се превртел при што на лице место загинал Благој.

 

Полицијата извршила увид на местото на несреќата.

 

 

најчитано сега