ВИДЕО: Откриена вистината за девојката која се запали танцувајки

Откако собра 9 милиони прегледи на Јутјуб за помалку од една недела, се откри вистината за девојката која се запали танцувајки.

Џими Кимел во своето шоу открива што се случило по крајот на снимката.

11.09.2013 - 15:44

најчитано сега