ФОТО: Забранетата фотографија на францускиот претседател Оланд

Фотографија на претседателот на Франција, Франсоа Оланд, која ја објави АФП, а веднаш потоа се обиде да ја повлече, стана нов Интернет хит и брзо се рашири и по социјалните мрежи.

Фотографијата требало да биде повлечена бидејќи се оценува како не примерна за еден шеф на држава.

Погледнете...

06.09.2013 - 10:08

најчитано сега