ВИДЕО: Егзотичната Бијонсе во педесеттите во Бразил

 

Познатата поп дива Бијонсе сними видео реклама за турејата својата бразилска турнеја во ретро стил од педесеттите години.

Пејачката во рамките на својата турнеја „Mrs. Carter sow“ го обиколи светот, а сега на ред е Бразил. За претстојните концерти во егзотичниот Бразил Бијонсе сними реклама во ретро стил, односно видео записот е во црно-бела техника и потсетува на педесеттите.

Бијонсе во рекламата е облечена во костум за капење и на крајот од видеото на песочната плажа испишува - Бразил.

23.08.2013 - 12:14

најчитано сега