ФОТО: Боки 13 ослабе 17 килограми

 

Македонскиот шоумен Бојан Јовановски или во јавноста познат како Боки 13, на својот Фејсбук профил објави фотографија на која се забележува неговата нова фигура и се пофали дека успеал да симне дури 17 килограми.

-Досега 17 килограми, одам понатаму, уште повеќе, т.е. многу повеќе, пишува Боки на Фејсбук.

Пријателите на Боки го подджуваат во намерата да ослабне, велејќи му дека тогаш ќе му завидуваат уште повеќе.

Еве како изгледал Боки пред да ослабне 17 килограми.

22.08.2013 - 11:16
Фото: 
фејсбук

најчитано сега