Хорор: Прилепчанка се самоуби скокајќи во бунар

Вчера во 19:50 часот, 87 годишната прилепчанка Благуња Китановска извршила самоубиство.

Како што информираат од полицијата, старицата се самоубила фрлајќи се во бунар во семејниот двор во прилепско Крушеани. Телото на Китановска било извадено од бунарот и му било предадено на семејството.

22.08.2013 - 10:23

најчитано сега