ВИДЕО: Маж шверцуваше кученца во гаќите

Во една продавница за миленичиња во Орландо снимена е една необична кражба. Не дека човеков е првиот што краде животни, но кученцето го пикна во гаќите.

Погледнете ја ова несекојдневна кражба...

15:15

најчитано сега