Српската Пејачка Ана Николиќ претепана во Будва

Српската пејачка Ана Николиќ доживеала непријатно искуство кога била претепана во "Маестрал", пренесе Блиц.

- Точно е дека дојде до непријатност. Во мојата соба упадна Манда Поповиќ, девојката на Чазим Османија, барајќи да и објаснам која од девојките од моето друштво се мувала со нејзиното момче. Па во тој обид да ја изнесам од мојата соба таа физички ме нападна, па заработив по некоја гребаница, вели Ана за Блиц.

Таа изјавува дека ќе го тужи хотелот и девојката за непријатната случка.

 

 

13:08

најчитано сега