ВИДЕО: Што се не направија за да добијат вечера - погледнете ги овие преслатки кученца

Хоуп и Роуз се две кученца кои дефинитивно направија се за да добијат вечера.

Погледнете ја нивната изведба...

05.08.2013 - 13:13

најчитано сега