Чавков: Алфите што ги вработи Спасовски сакаа со автоматско оружје да извршат упад во МВР

 
 
20.10.2016 - 03:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега