Конечно си најде нов “посо“ - Екрем сними порно филм во “тројка’ со Србинка и Кубанка

Екрем Јевриќ, црногорскиот пејач кој во 2010 не насмеа со хитот „Куча посо“, сега снимил порно филм за 1 евро со Кубанка и Србинка. Тој во тајност го снимил филмот за возрасни, во кој две девојки глумат под маски. Филмот ќе се продава за само едно евро.

Според информациите кои ги пренесуваат српските медиуми, Екрем доминира во порно сцените. По снимањето, тој изјавил дека Кубанката повеќе му одговарала.

 

Филмот за возрасни ќе се појави на пазарот по турнејата на Јевриќ во БиХ и Црна Гора.

најчитано сега