ВИДЕО: Дресот на Геце стана огноотпорен

 

Големо е незадоволството меѓу навивачите на Борусија Дортмунд поради одлуката Геце да го напушти „Сигнал Идуна Парк“ и да влезе во редовте на Баерн Минхен.

Дресот на Геце еднаш беше запален, но вториот пат обидот беше неуспеше.

Погледнете и самите...

најчитано сега