Трогателно - куче плаче на гробот на сопственичката (ВИДЕО)

 

Ова кученце е само уште еден доказ дека кучињата се најдобри пријатели на луѓето. Се работи за кученце плаче на гробот на неговата сопственичка, баба на човекот којшто го снимил видеото.

најчитано сега