Воспоставен сообраќајот кај Кратово

Сообраќајот на регионалниот пат Кратово - м.в„Чатал“ и обратно се одвива по една коловозна лента.

Сообраќајот беше во прекин на овој патен правец поради невремето и силниот ветер и дожд.

 
 
24.06.2016 - 17:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега