Надвор се топи асфалтот: Температурите во 15 часот

Пекол во 15 часот. Се топи асфалтот во Македонија.

 
 
24.06.2016 - 14:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега