ВИДЕО: Обраќање на Претседателот на Република Македонија Ѓорѓе Иванов

 
 
22.06.2016 - 21:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега