Пеколен афрички бран во Македонија: Измерени температурите точно напладне

Пекол во сите градови во Македонија точно на пладне.

 

 

 
 
21.06.2016 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега