Урнебесно - погледнете каква пародија направија навивачите на Челзи за Руни (ВИДЕО)

Навивачите на Челзи направија пародија за Руни.

Човек со маска на Вејн Руни трча по автобусот на сините, како симбол на очајната желба на напаѓачот да премине во лондонскиот тим.

најчитано сега