ФОТО: Романска верзија на Twiter профилот на Лазаров - македонскиот репрезентативец популарен на социјалните мрежи

Македонскиот репрезентативец Кире Лазаров е дефинитивно многу популарен на социјалните мрежи Фејсбук и Твитер.

Имено Карабатиќ и Лазаров имаат безброј фанови, истомисленици, симпатизери и не само во нивните земји, туку насекаде во Европа, па затоа овие денови се појави романска верзија на Twiter профилот на Лазаров.

Извор: lazarovkiril7

најчитано сега