ФОТО: Лејди Гага без шминка - ја препознавте ли?

Лејди Гага реши да не изненади поставувајќи фотографија на која тешко би можеле да ја препознаеме бидејќи е без грам шминка.

Погледнете како изгледа...

најчитано сега