ВИДЕО: Над 15.000 граѓани протестираа против Заев и СДСМ (НОВА СНИМКА ОД ДРОН)

 

По протестот пред Собранието, огромната толпа од граѓани се упатија кон седиштето на СДСМ каде го изразија својот револт од аболицијата на опозицискиот лидер Зоран Заев.

 
 
13.04.2016 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега