Радишани утре без вода

Утре поради санација на огрлица од Ф-100 мм на улица 18 во  Радишани, ќе има прекин на водоснабдувањето за корисниците од истата улица и сервис Зајо , од 09:00 ч. до 13:00ч.

 

 

најчитано сега