Груевски ќе промовира нови мерки за младите

Денеска во 14:00 часот, во Младински културен центар (Кино Фросина), ќе се обрати Никола Груевски.

 

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, каде што ќе промовира нови мерки за младите, соопштија од партијата.

 

 
 
05.02.2016 - 13:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега