Пукаше сонце, а сега следува студ: Погледнете што се случува низ Македонија

По сонцето кое пукаше деновиве и сите не израдува, од вчера повторно Македонија мрзне. Температурите се спуштаат, облачно е и ветровито, а моментално во сите градови и кочан ладно.

 
 
05.02.2016 - 10:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега