Странците пребаруваат за проститутки во Бугарија, а во Македонија ги интересира…

Цените на проститутките во Бугарија, Украина и на Австрија се најпребарувани на Гугл, но од друга страна кога станува збор за Макеоднија, најпребарувано е, верувале или не, колку пари чини лебот. 

Истражувањето е спроведено на англиски јазик што е показател како странците ја гледаат Македонија и што најмногу ги интересира.

 
 
02.02.2016 - 10:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега