„На Македонија и треба твојата идеја“ во Лозово и Свети Николе

Во организација на ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе се одржат две трибини како дел од кампањата “На Македонија и треба твојата идеја”.

Првата трибина ќе се одржи во 17:30 часот во Дом на култура во Лозово, а втората трибина ќе се одржи во 20:30 часот во Дом на култура во Свети Николе.

На трибините ќе присуствуваат и ќе се обратат високи претставници на ВМРО-ДПМНЕ, предводени од Владимир Пешевски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ.

 
 
30.01.2016 - 15:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега