Временска за цел месец: По студот и снегот еве што следува во февруари

Овој месец видовме и сонце и снег, а наредниот месец не очекува промена на температурите. Еве што ќе се случува во февруари кој годинава има 29 дена.

 

 
 
30.01.2016 - 13:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега