Мараја Кери заврши во болница

Пејачката со ангелски глас Мараја Кери заврши во болница за време на снимањето на нејзиниот најнов спот.

Мараја снимала ремикс за песната „Beautiful“ при што носела високи потпетици кои ја предизвикале несреќата.

Пејачката сега е пуштена на домашно лекување.

најчитано сега