ФОТО: Тешка сообраќајка кај Макоил во Аеродром

 
Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот Србија во Скопје,  во близина на бензинската пумпа на МАКОИЛ, објави Репортер.мк.
 
Од брзината и од ударот двете возила, голф и опел корса, изгубиле контрола и неконтролирано влетале во градежна дупка.
 
За сега нема официјални податоци за настрадани во тешката сообраќајка во Скопје.
 

 

Оцени ја веста

20.08.2015 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега