Шок за маж од Стајковци: Куршум му завршил во автомобилот

Околу 13 часот во текот на вчерашниот ден 39-годишниот З.А. пријавил дека во селото Стајковци, скопско, во дворот од неговата куќа каде бил паркиран неговиот автомобил марка Опел Астра, со скопска регистрација, бил оштетен најверојатно од залутан куршум од пиштол. 

Полицијата работи на случајот.

 

 

 

Оцени ја веста

18.08.2015 - 12:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега