Мајка од Тетово со денови не пријавила дека и ја нема малолетната ќерка

Мајка од Тетово по пет дена пријавила во полиција дека и ја нема ќерката. Според податоците од полицијата, 44-годишната тетовчанка пријавила дека нејзината малолетна ќерка која има 14 години, на 12 месецов излегла од дома и од тогаш и се губи секаква трага.

Полицијата трага по малолетничката.

 

 

Оцени ја веста

17.08.2015 - 13:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега