Боки 13 сепак не влегува во Големиот брат

 

Македонскиот шоумен Боки 13 сепак нема да биде еден од станарите во куќата на Големиот брат, пренесе српски Курир

 

- Продукцијата прво го договори  неговото влегување и тоа за да испровоцира одредени станари. Меѓутоа, подоцна  продукцијата му јавила на Јовановски дека хонорарот му е смален, но и дека ќе има дополнителни задачи, што тој го дочекал со негодување – вели добро известен извор за српскиот „Курир“.

 

 

најчитано сега