ВИДЕО: 'Ја бакнав во уста за да и се одмаздам' - погледнете како се одмаздува Сандра Булок

Во шоуто „The Graham Norton Show“ актерката Сандра Булок откри зошто пред три години ја бакнала нејзината непријателка Мерил Стрип во устата на доделувањето на „Critics Choice“ за најдобра актеркa.

 - Добив саксија со три мртви орхидеи и картичка на која пишуваше: „Да умреш, кучка низаедна! Со љубов, Мерил.“ Цело време ме предизвикуваше – раскажала Сандра во шоуто.

Затоа актерката решила да и се одмазди на својата колешка.  

најчитано сега