Американец поради секс со кревет заврши во затвор

Џерард Стритор од САД завршил во затвор поради тоа што имал секс со кревет.

47-годишниот Стритор се задоволувал со кревет кој некој го оставил на улица, поради што сега треба да одлежи пет месеци затвор.

Инаку, Американецот го пријавиле очевидци.

ФОТО: Кајгана

најчитано сега