Тетовчанец избоден во ноќен клуб

Утрово околу 4 часот по полноќ пред Енерџи Клуб со убодни рани по телото е најден 35-годишниот Ефреим И. кој веднаш бил пренесен во медицинскиот центар во Тетово од страна на негов другар.

Поради сериозноста на повредите Ефреим бил пренесен во Ургентниот Центар во Скопје.

ФОТО: Пулс 24

најчитано сега