Ава го преболе Жељко Стојановиќ - старлетата си улови босански фудбалер

Српската старлета Ава Карабатиќ го преболи Жељко Стојановиќ, таа сега е во нова љубовна романса со познат фудбалер од БиХ.

“Нема да откријам со кој фудбалер сум во врска! Не е важно кој е, важно е дека е многу згоден!“ рекла Ава во едно свое интервју и додала дека иницијалите на фудбалерот се М.П.(Миралем Пјаниќ) 

најчитано сега