Се начукале и направиле крш во бар во Трубарево

Ноќеска во 01,15 часот во скопското село Трубарево поточно во угостителски објект „Ел-Екстра“ сопственост на С.С.(41) откако Б.В.(42) и И.В.(24) се довеле во алкохолизирана состојба и одбиле да го напуштат угостителскиот објект, почнале да фрлаат со пивски шишиња и да го кршат инвентарот по што и физички ја нападнале С.С. Лицата се приведени и по целосното расчистување на случајот ќе следи соодветен поднесок.

 

 

Оцени ја веста

01.05.2015 - 12:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега