ВИДЕО: Храбар тинејџер изведе неверојатна акробација

Случаен минувач сними еден тинејџер со велосипед, кој преку скалилата се спушти од покривот на куќата, која се наоѓа веднаш до главната улица по која постојано поминуваат автомобили.

Погледнете го видеово...

најчитано сега