Манекенката од Србија сепак не била силувана?

Манекенката по која цела Србија се крена на нозе, за која излезе информација дека е пронајдена претепана и силувана, сепак не била подложена на сексуално насилство.

Како што пишува српскиот Телеграф, девојката откако била на преглед и разговор кај невролог, се потврдило дека небила сексуално малтретирана.

Инаку, манекенката исчезна во петокот навечер по расправија со своето момче на кое му оставила порака дека никогаш повеќе нема да ја види.

 

најчитано сега