Исчезнатата српска манекенка пронајдена претепана и силувана

Интернет просторот е преплавен со фотографии и молби за помош за да се пронајде манекенка од Србија која исчезнала откако се скарала со момчето.

За жал, како што пренесува српскиот весник Курир, манекенката која последен пат била видена завчера и оставила порака „Повеќе никогаш нема да ме видиш“ откако се скарала со момчето, е пронајдена претепана и силувана. Таа била пронајдена од страна на една жена, случаен минувач, во многу лоша состојба.

Моментално девојката се наоѓа на преглед кај невролог.

 

најчитано сега