ВИДЕО: Ова не го видовте на телевизија

Пречекот на премиерот Никола Груевски во Спортскиот центар Борис Трајковски од перспектива која не ја видовте на телевизија

 

 

Оцени ја веста

15.03.2015 - 20:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега