Елена Ристеска е бремена?

 

Македонската пејачка Елена Ристеска и нејзиниот сопруг Бојан Ивановски го очекуваат своето прво бебе, пишува Вечер.

Според Вечер, ова е веста која деновите кружи низ чаршијата, а за неа мислењата се поделени. Според едни Елена е бремена но ја крие бременоста, а пак нејзините најблиски и пријатели го велат спротивното.

- Не е бремена. Можеби само се здебелила, вели извор близок до пејачката за Вечер.

ФОТО: Fancy.mk

 

Елена била недостапна за било каков коментар.

најчитано сега