ВИДЕО: Топката во гол публиката на нозе - погледнете го велемајсторскиот гол на Кире Лазоров

 

Македонскиот репрезентативец Кире Лазаров беше најефикасен на вечерашниот меч со Португалија. Тој постигна девет голови, но еден од нив беше велемајсторски. Погледнете!

ФОТО: Денешен

ВИДЕО: Засе.мк

најчитано сега