Да и помогнеме на Марга Велеска!

Во Старата Скопска Чаршија, во Пивницата „Стар Град“ денеска ќе се одржи хуманитарен JAM SESSION настан за донации за Марга Велеска, која боледува од церебрална парализа и и е потребна операција во Русија.
 
Во рамки на хуманитарниот настан ќе бидат поставени кутии каде граѓаните ќе можат да оставаат донации.
 
Броевите на кои што исто така може да се донира се на Т мобиле - 070 143 114 и на операторот ВИП -  077 143 077. 
 

 

Оцени ја веста

09.01.2015 - 10:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега