Проверете какво време не очекува утре

Времето утре во Македонија ќе биде сончево и студено. Ќе дува слаб северозападен ветер. Температурата ќе се движи од минус пет до четири степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до еден степен.

 

 

Оцени ја веста

07.01.2015 - 13:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега