ВИДЕО: ТВ Сител на Бадник во семејството Груевски - паричката кај домаќинот

Екипата на ТВ Сител денеска на оригинален начин во централниот Дневник напави вклучување во живо директно од домот на семејството Груевски во скопска Железара.

 

 

Оцени ја веста

06.01.2015 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега