Ужас во Србија: 80-годишен старец силувал 9-годишно девојче

Грозоморен настан ја потресе Србија откако старец е уапсен под сомнение дека силувал 9-годишно девојче.

Се работи за 80-годишниот Т.М.  од Србија кој силувал 9-годишно девојче во својата викендица. 

Девојчето случајно го видело кучето на старецот и дошло да го погали, а старецот ја искористил ситуацијата, ја намамил да влезе во куќата и го извршил грозоморното дело.

Девојчето дома отишло со видливи повреди, а нејзиниот татко веднаш ја однел на лекар каде констатирале дека за жал малото девојче е силувано.

 

најчитано сега